bross
çorap
çorap
çorap

ÇORAP

Tekstil sektöründeki serüvenine1986 yılında çorap ihracatı ile başlayan Bross Tekstil, 2008 yılında “dünyanın en büyük şirketleriyle çalışmak” hedefiyle Bross Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak yoluna devam etmiştir. 

Bross Socks, Farklı model ve iplik çeşitleri ile ayakların konforunu arttırmakta ve geniş renk yalpazesi ile her zevke hitap eden ürünleri tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Yılda iki defa çıkarttığı sektöründe trendleri belirleyen koleksiyonları ve bünyesine kattığı yeni makineler ile her geçen gün büyüyen Bross Tekstil, ihracat müşteri portföyüne dünya devleri eklemeye de devam etmektedir.

Kendi markası ile ürettiği ürünleri  İstanbul, Yeşildirek, Laleli ve 2016 yılında Amerika'da kurduğu mağazalar zinciri ile müşterilere sunan Bross Socks, ürünlerinde ve üretimin her sürecinde 1.sınıf kalite sunmakta ve son kullanıcının konforunu esas alarak üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Bross Tekstil, Amerika'daki mağazalarının yanı sıra yurt dışında Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, İran, Irak, Almanya, Mısır, Cezayir, Libya, Tunus, Fas, İngiltere, ve Amerika gibi ülkelere de ihracat gerçekleştirmektedir.Bross Tekstil, bayan, erkek, çocuk, bebek ürün gruplarına çorap ve külotlu çorap üretiminin yanında bileklik, saç bandı, tozluk, makosin, dans ayakkabıları, deniz ayakkabısı, slipper, bacak ısıtıcı ve ev ayakkabıları gibi bazı özel ürünler de üreterek müşterilerinin tüm taleplerine karşılık vermeyi başarmıştır. 


Ürün Grupları

Ürün Sınıfları: Çorap, Külotlu Çorap, Bileklik, Saç Bandı, Tozluk, Makosin, Dans Ayakkabıları, Deniz Ayakkabısı, Slipper, Bacak Isıtıcı ve Ev Ayakkabıları

NEWSLETTER SIGN-UP

We make sure you do not miss any news