bross

Çorap ve İç Giyim'in Merkezi

Bross Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

Bross Çorap 2008 yılından bugüne ihracatta büyük artışlar sağlayarak, dünyanın önde gelen markalarına vermiş olduğu servis, hizmet ve güvenle iyi bir çözüm ortağı olduğunu göstermiştir.

Çorap ve iç giyim imalatında yaptığı yatırımlarla tekstil sektöründeki üretim hacmini hergün arttıran Bross, yer aldığı ürün gruplarında yenilikçi ve modern yaklaşımı ile daima alanında lider olmak için iddialı koleksiyonlar sunmaktadır.

Bross Hakkında

Şirket Profili

Bross Çorap 2008 yılından bugüne ihracatta büyük artışlar sağlayarak, dünyanın önde gelen markalarına vermiş olduğu servis, hizmet ve güvenle iyi bir çözüm ortağı olduğunu göstermiştir. devamı »

Entegre Politikamız

Yeni teknoloji ve stratejiler geliştirerek sektörümüzde her yönüyle lider bir dünya markası olma amacı doğrultusunda... devamı »

Enerji Kullanım Politikası

Bross Tekstil San. Tic. A.Ş. Son yıllarda artan enerji ihtiyacının tasarruf gerekliliğini gerek çevresel etkileri gerekse maliyet açısından önemli bir kalem olduğunu bilmektedir ve... devamı »

Sosyal Sorumluluk

"Toplum ile kazandığını tekrar topluma kazandırmak" amacı ile yola çıkan Bross Tekstil, farklı birçok sosyal sorumluluk projesi oluşturmuş ve aynı zamanda aynı amaçtaki ... devamı »

Ürünlerimiz ve üretim düzeyimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Kısaca Bross.

Tanıtım Videosu

1986 yılından sonra başlattığı ihracata yönelik çalışmalarıyla en iyi sonuçlara ulaşmıştır ve şimdi 2008 yılında Bross Socks adı altında aynı profesyonel geçmiş ve son teknoloji makina parkuru ile Türkiye’deki ilk önde gelen ihracatçılarından biri olmayı hedeflemektedir.

Bross Socks’un amacı müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılayacak ürünler ve hizmetler sağlamaktır. Çevre bilincine ve topluma katkıya bu süreçte önem verilecektir.

Video Thumbnail

0

Makine

0

Ürün Modeli

0

Çalışan

Bizi Tercih Edenler

Onların memnuniyeti, bizim referansımız

Her müşterimizi olduğu gibi onların ihtiyaç ve taleplerini de eşsiz olarak tanımlıyoruz. Müşterilerimiz için neyin daha önemli olduğunu anlayarak onlara uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Bu yaklaşımımızın Dünya'nın her tarafında geniş bir müşteri yelpazesi sunmamızı sağlayan çok yönlülüğümüzü ortaya koyduğuna inanıyoruz.

Eşsiz Bir Deneyim Sunmak için Sürekli Çalışıyoruz.

Bross daima üretim yatırımlarını ve ürün çeşitliliği arttırıyor.

E-BÜLTEN KAYDI

Bross ile ilgili yeniliklerden haberdar olun!